Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... CAM_domeniul constructiilor
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

CAM_domeniul constructiilor

Buna ziua.
in conditiile in care nici pana la aceasta ora nu s-a aprobat schema de ajutor de stat, conform OUG 114, care este cota corecta de raportat in declaratia 112 pentru contributia asiguraytorie de munca, 2.25 sau 0.337?
Multumesc.
2,25%