Forum Discuţii juridice Executare silită Executare, debitor fără bunuri și/sau venituri
Discuție deschisă în Executare silită

Executare, debitor fără bunuri și/sau venituri

Buna ziua,am primit o executare silita de la kruk,mentionez ca nu figurez cu venituri si nici cu bunuri pe numele meu. Ce se poate intampla in continuare? Va multumesc anticipat pentru raspuns.
Executorul judecatoresc la cererea creditorului va starui in pretentia recuperarii debitului
Daca nu aveti in evidenta fiscala bunuri mobile/imobile/drepturi salariale/conturi,executorul la cererea creditorului poate continua o perioada procedura de excutare silita in speranta ca fie veti obtine bunuri sau drepturi salariale si in final va dispune incheierea dosarului de executare silita ca urmare a starii de insolvabilitate