Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Registru pentru zilieri
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Registru pentru zilieri

Registrul zilierilor pentru o intreprindere individuala se operează în revisal?
În cât timp se va publica ordonanța care permite din nou folosirea zilierilor pentru caen ul restaurante, în monitorul oficial?
george-neagu, moderator
Registrul zilierilor nu are nicio legatura cu REVISAL-ul.

Ordonanţele de urgenţă ale Guvernului intră în vigoare la data publicării în Monitorul Oficial al României, Partea I, sub condiţia depunerii lor prealabile la Camera competentă să fie sesizată, dacă în cuprinsul lor nu este prevăzută o dată ulterioară.