Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Pastrarea si depozitarea hranei pt animale
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Pastrarea si depozitarea hranei pt animale

Nu stiu daca e categoria potrivita in care ma adresez, totusi intreb aici. Care sunt normele care reglementeaza conditiile de pastrare si depozitare a hranei pentru animale de companie?
Exista norme si dispozitii sanitar veterinare si alimentare