avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 368 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Pastrarea si depozitarea hranei pt animale
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Pastrarea si depozitarea hranei pt animale

Nu stiu daca e categoria potrivita in care ma adresez, totusi intreb aici. Care sunt normele care reglementeaza conditiile de pastrare si depozitare a hranei pentru animale de companie?
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 19:18, 25 Aprilie 2019
Exista norme si dispozitii sanitar veterinare si alimentare

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Marfa expirata andryzs andryzs Buna ziua Avem o unitate cu activitate de comerti cu amanuntul si comercializam produse de origine animala (salate cu pui ambalat ) si va rog sa-mi ajutati cu ... (vezi toată discuția)
Autorizatii/avize , activitate cateing edys_cafe edys_cafe Buna ziua! de ceva timp mi-am deschis o societate com. , domeniul de activitate fiind catering, tot odata am inchiriat si un sp. com. intrebare:- ce ... (vezi toată discuția)
Depozitarea alimentelor ambalate BClaudiu04 BClaudiu04 Buna ziua! Doresc sa înființez un SRL având ca activitate distribuire de alimente ambalate si anume prin tonomate.. Întrebarea mea e: stocul de alimente pe ... (vezi toată discuția)