Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Poate o scoala da in concesiune un teren pe care il ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Poate o scoala da in concesiune un teren pe care il are in proprietate?

O scoala de stat poate inchiria sau da in concesiune catre un ong sau o firma un teren pe care il are in proprietate?
Ce soluții ai găsit pe acest subiect?

radudan a scris:

O scoala de stat poate inchiria sau da in concesiune catre un ong sau o firma un teren pe care il are in proprietate?