Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Drept de pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Drept de pensie

Buna ziua, sunt nascuta in luna mai 1958, si am 15 ani de cotizare. Spuneti-mi daca pot depune dosarul de pensie anul acesta si daca da, cand mai exact. Mulțumesc!
Începând cu ziua în care împliniți 61 ani și 1 luna(iunie 2019).