Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Infiintare PFA pentru polish auto
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Infiintare PFA pentru polish auto

Buna ... sunt angajata si vreau sa imi fac cumva munca legala... noi facem polish auto..... avem din ce in ce mai multi clienti..... si vreau sa fac cumva munca asta mai legala..... va rog sa imi spuneti cum procedez,,,, nu stiu cum sa fac munca asta mai legala.... din cate am inteles daca sunt angajata nu pot sa ma fac PFA?....Mi sa spus sa imi deschid SRL..... Va rog sa imi dati raspunsuri concrete nu sa va dati cu parerea ca nu am habar de chestiile astea de aceea intreb. multumesc frumos
george-neagu, moderator