Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Infintare grădiniță prin fonduri europene
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Infintare grădiniță prin fonduri europene

Buna ziua,
Doresc sa înființez o grădinița/ creșă in mediul rural si ma interesa sa imi spuneti daca se pot accesa fonduri europene și ce condiții ar trebui să îndeplinesc pentru a le accesa ?
Multumesc!