Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Dosar civil
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Dosar civil

Pe rol judecarea cauzele faliment privind pe debitor SC...,, creditor SC.., creditor Radu cristina...
Ce înseamnă creditor Radu Cristina?
inseamna ca SC X datoreaza bani doamnei Radu Cristina.
Nu înțelegem de unde, Radu Cristina este angajata la SC x
salariatii care au sume de bani de recuperat sunt inscrisi la masa credala a societatii in faliment.