Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Impozit pe castiguri din fonduri de obligatiuni
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Impozit pe castiguri din fonduri de obligatiuni

Buna ziua,

Pana la ce data se poate plati impozitul pe castiguri din fonduri de obligatiuni,castig aferent anului 2018, cu declaratie unica depusa pana in data de 15.03.2019?
Pana la 31 iulie 2019.