Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxa auto

Oare daca pe cererea de restituire a taxei auto am trecut gresit nr de inmatriculare imi voi primi bani sau se ia dupa seria de la masina
dupa serie.