Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Bună ziua
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Bună ziua

Având mici divergente cu învățătoarea copilului ajungând sa dea în el și respectiv sa îl jicneasca. Pt a avea o dovada în situația asta am pus copilului un telefon în geanta și am înregistrat pe sărite orele. În una din ore se aude clar cum învățătoarea îl joc este făcându-l miner, jegos mai mult de atât sa se ducă la psihiatru. Înregistrările pot fi folosite ca probe într-un proces. Mulțumesc
~ Conținut șters la cerere ~
Mulțumesc frumos pt răspuns am făcut o plângere către inspectorat școlar și aștept răspunsul lor o mica problema ar fi cu doamna învățătoare am înțeles ca ar strânge semnături de la părinți pt a face în fel și chip sa facă copilul sa se mute la alta școala