Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Declaratia unica pentru voucherele pentru biciclete
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Declaratia unica pentru voucherele pentru biciclete

Va rog sa imi spuneti unde trebuie sa bifez in declaratia unica pentru a plati impozitul pentru acel voucher ,,gratuit,, dat de primarie anul trecut...pentru cumpararea de biciclete, trotinete ... etc???
george-neagu, moderator
Veniturile sub forma voucherelor pentru biciclete se incadreaza in categoria veniturilor din alte surse.