avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1078 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Acte notar
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Acte notar

Buna ziua! La un partaj între soți notara a vrut sa oprească actele in original a casei; pt că nu am fost de acord notara a legalizat toate actele și le-a oprit. Iar pe contractul original s-a mai scris un număr de înregistrare nou.

Alte discuții în legătură

Schimbare buletin aura19731991 aura19731991 buna ziua.am terminat divortul si trebuie sa schimb buletinul.contractul casei il am .in contractul casei titular e fostul meu sot.in hotarirea de divort scrie ... (vezi toată discuția)
Notarul a eliberat socrului meu o copie a contractului de proprietate- este legal? erikka erikka BUNA SEARA Va rog sa ma ajutati si pe mine cu o lamurire in data de 11 12 2012 am mers la un domn notar ptr donare de parte a spus ca totul este ok sa ... (vezi toată discuția)
Cum obtin un duplicat dupa actul de proprietate ddaria_2008 ddaria_2008 Buna ziua, sunt casatorita si despartita in fapt, am un imobil dar actele au ramas la sot si nu imi pot face buletin de identitate care urmeaza sa expire, nu ... (vezi toată discuția)