Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Produse spre vanzare
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Produse spre vanzare

Buna ziua. De ceva vreme incerc sa aflu care este lista produselor care pot fi comercializate online de un magazin naturist, care nu detine nici un fel de autorizatii, altele decat cele prevazute pentru un magazin online obisnuit. Imi puteti indica care este actul normativ in vigoare care reglementeaza acest lucru? Va multumesc.
george-neagu, moderator