Forum Discuţii juridice Cafeneaua avocaţilor Dovezi
Discuție deschisă în Cafeneaua avocaţilor

Dovezi

Buna ziua. Intr-un proces, se iau in considerare , mesajele telefonice, email-urile , pozele? Multumesc
Desigur ca da, daca se demonstreaza ca sunt ale dvs. se iau in considerare . Daca de exemplu dvs aveti abonament la vodafone pe nr de tel 0727XXXXX si trimiteti un mesaj la cineva .Acel numar va apartine deoarece este trecut in contractul incheiat intre dvs. si Vodafone ,deci este al dvs.
Diana Daisy a scris:

Buna ziua. Intr-un proces, se iau in considerare , mesajele telefonice, email-urile , pozele? Multumesc