avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 741 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Cafeneaua avocaţilor Dovezi
Discuție deschisă în Cafeneaua avocaţilor

Dovezi

Buna ziua. Intr-un proces, se iau in considerare , mesajele telefonice, email-urile , pozele? Multumesc
Cel mai recent răspuns: goldstar9 , utilizator 20:54, 22 Iulie 2019
Desigur ca da, daca se demonstreaza ca sunt ale dvs. se iau in considerare . Daca de exemplu dvs aveti abonament la vodafone pe nr de tel 0727XXXXX si trimiteti un mesaj la cineva .Acel numar va apartine deoarece este trecut in contractul incheiat intre dvs. si Vodafone ,deci este al dvs.
Diana Daisy a scris:

Buna ziua. Intr-un proces, se iau in considerare , mesajele telefonice, email-urile , pozele? Multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Recuperare datorie abonament shary_bv shary_bv buna ziua, am si eu o problema, ca mai toata lumea care va contacteaza: acum 1 an si 11 luni, am ajutat o asa zis prietena sa isi faca un abonament de ... (vezi toată discuția)
Dovezi Diana Daisy Diana Daisy Buna ziua. Intr-un proces, se iau in considerare , mesajele telefonice, email-urile , pozele? Multumesc (vezi toată discuția)
Reziliere contract vodafone inainte de termen ranedo ranedo Buna ziua! Sant abonat Vodafone si intentionez sa reziliez contractul inainte de termen.Reanoirea abonamentului sa realizat telefonic,iar contractul pe care ... (vezi toată discuția)