Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Dovezi
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Dovezi

Buna ziua. Intr-un proces, se iau in considerare , mesajele telefonice, email-urile , pozele? Multumesc
Depinde de proces si de ceea ce face partea adversa.
De regulă, da!
Probele vor fi incuviintate daca sunt utile si pertinente solutionarii cauzei.