avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 889 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Limita de credit
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Limita de credit

Bună ziua! Tatăl meu a decedat, are la BCR o limită de credit in valoare de 3000 de lei făcută acum 10 ani. Întrebarea mea este dacă sunt obligata sa achit limita de credit. Mulțumesc!

Alte discuții în legătură

Limita credit Bostioca Bostioca Bună ziua! Tatăl meu a decedat, are la BCR o limită de credit in valoare de 3000 de lei făcută acum 10 ani. Întrebarea mea este dacă sunt obligata sa ... (vezi toată discuția)
Credit bcr oanamodiga oanamodiga Buna ziua! Tatal meu a avut un credit la BCR , a decedat in 2016, dupa ce am platit rata timp de un an cei de la asigurari au decis sa plateasca creditul din ... (vezi toată discuția)
Un alt caz -probleme cu societate de recuperari creante laszlo.peter laszlo.peter Imi cer scuze cred ca am postat intr-un topic grsit, dar nu stiu unde trebuie sa editez. :stunned: Buna, dupa ce am citit mai multe topicuri pe acest ... (vezi toată discuția)