Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... dosar CEDO
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

dosar CEDO

Am nevoie de un avocat care sa ma reprezinte la CEDO. Am trimis o plangere in 2015, care a fost admisa.
In forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]
Cornel Vasile, Consilier juridic