Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... CEDO
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

CEDO

Buna seara,
Va rog,am nevoie de serviciile unui avocat in redactarea unei plângeri catre CEDO. Este vorba de un dosar penal, al tatălui meu- fonduri APIA)care a pierdut toate căile in tara . Considera ca a fost nedreptățit de catre justiția din România .Cu siguranța trebuie citit dosarul pentru a creiona plangerea. Decizia a fost data in 1 Aprilie, trimisă prin posta la 29 Mai.
Mulțumesc!
In forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]
Încercați să căutați cu atentie pe net despre avocati care au avut cazuri ,puțini sunt specializați cu adevărat în acest domeniu.
Asa am sa fac.Mulțumesc!