Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Grupa de munca
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Grupa de munca

Nu e trecut nimic la puncul G desi are 4 am i 9 luni si 29 zile de grupa a 2 de munca. Ce trebuie facut? Va multumesc anticipat.
Buna ziua,
Va prezentati la Casa de Pensii cu documentul (carnet de munca, adeverinta, etc) care face dovada faptului ca ati desfasurat activitate in gr. II-a de munca si solicitati recalcularea pensiei.