Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Rugaminte
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Rugaminte

Buna ziua
Am rugamintea sa ma lamuriti .Am iesit la pensie cu cod pensie P10, nr lunilor anticipate 12. Varsta de pensionare pt limita de varsta 61 ani 0 luni. In luna iunie am inplinit ani sunt nascut in 21 iunie 1958. Decizia de pensionare definitiva nu am primit-o. Intrebarea mea ete urmatoarea pot a ma angajez la particular daca nu am primit decizia?
Multumesc
luvigia, utilizator