avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 394 soluții astăzi

Conferință avocatnet.ro: Avalanșă de modificări în Codul muncii - analize și detalieri. Tot ce trebuie să știe angajatorii pentru conformare la noua legislație. Rezervă loc și participă → 

Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna ziua
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna ziua

Ce sanctiuni sunt prevazute in incalcarea vitezei maxime admise in Olanda? Ma poate ajuta cineva?
Ultima modificare: Luni, 26 August 2019
Adriana92, utilizator
Cel mai recent răspuns: Dana Fatol , Avocat 13:01, 27 August 2019
Bună ziua,

Vă poate ajuta un avocat sau jurist din Olanda ori o altă persoană care cunoaște legislația de acolo.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Nelamurire cu privire la cumulul perioadelor de suspendare a permisului de conducere Cromatic Cromatic Art.214(1) din ROUG 195 spune asa: În cazul săvârşirii a două sau a mai multor contravenţii care atrag şi suspendarea exercitării dreptului de a ... (vezi toată discuția)
Amenda itp expirat eu1983 eu1983 Buna ziua , La o depasire de viteza, m-a oprit politistul si la verificarea documentelor s-a constatat ca aveam ITP-ul expirat . Am pe proces trecute 2 ... (vezi toată discuția)
Radar filofteea filofteea Bună ziua, azi circuland pe un drum județean, la întrare în localitate sub tăblița de cu denumirea localității era și tăblița cu limita de 50 km/h. ... (vezi toată discuția)