avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 645 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna ziua
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna ziua

Ce sanctiuni sunt prevazute in incalcarea vitezei maxime admise in Olanda? Ma poate ajuta cineva?
Ultima modificare: Luni, 26 August 2019
Adriana92, utilizator
Cel mai recent răspuns: Dana Fatol , Avocat 13:01, 27 August 2019
Bună ziua,

Vă poate ajuta un avocat sau jurist din Olanda ori o altă persoană care cunoaște legislația de acolo.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Nelamurire cu privire la cumulul perioadelor de suspendare a permisului de conducere Cromatic Cromatic Art.214(1) din ROUG 195 spune asa: În cazul săvârşirii a două sau a mai multor contravenţii care atrag şi suspendarea exercitării dreptului de a ... (vezi toată discuția)
Depasire viteza cu peste 70km/h in afara localitatii. se poate sustine examen? Adrxfb Adrxfb Buna ziua, am si eu o nelamurire legata de ordonanta cea noua care spune ca depasirea vitezei legale cu peste 70km/h atrage amenda din clasa a IV a de ... (vezi toată discuția)
Amenda itp expirat eu1983 eu1983 Buna ziua , La o depasire de viteza, m-a oprit politistul si la verificarea documentelor s-a constatat ca aveam ITP-ul expirat . Am pe proces trecute 2 ... (vezi toată discuția)