Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna ziua
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna ziua

Ce sanctiuni sunt prevazute in incalcarea vitezei maxime admise in Olanda? Ma poate ajuta cineva?
Adriana92, utilizator
Bună ziua,

Vă poate ajuta un avocat sau jurist din Olanda ori o altă persoană care cunoaște legislația de acolo.