Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Despre inchidere firmă cu o datorie
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Despre inchidere firmă cu o datorie

Bună seara, cum să pricedez sau, cum se poate inchide o firmă cu o datorie de 1000 de €. Ce este de facut? Multumesc.
george-neagu, moderator
Este important de stiut unde aveti datoria.
Platiti, va duceti la Registrul Comertului, faceti o hotarare Aga de dizolvare. Va indruma cei de acolo