Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Numerotare facturi
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Numerotare facturi

In conditiile in care intr- o societate se folosesc doua aplicatii informatice din care se emit facturi catre clienti, este legal sa folosesti doua sisteme diferite de numerotare a facturilor emise (fiecare aplicatie are propria secventa de numerotare)?
ValentinaT, utilizator
Puteti diferentia facturile prin inseriere.

De exemplu: seria F1 nr. 1 cu un program de facturare si F2 nr. 1 cu alt program.