avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1999 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Eligibilitate program Panouri fotovoltaice AFM
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Eligibilitate program Panouri fotovoltaice AFM

Buna ziua,

In cazul in care sediul social al PFA-lui pe care-l detin este imobilul proprietate personala, sunt eligibil programului de implementare a panourilor fotovoltaice derulat de Agentia Fondului de Mediu?

Alte discuții în legătură

Cind se poate aplica ptr casa verde si ce conditii trebuie sa ... Sorin Bogdan Sorin Bogdan Cind se poate aplica ptr Casa Verde si ce conditii trebuie sa indeplinesti????? (vezi toată discuția)
Doresc sa aplic la programul cu fotovoltaice. Dobai Luciana Dobai Luciana Buna ziua, va rog ajutor. Am o casa, am contract de comodat pt un SRL unde nu este activitate, e declarat doar sediu social, doresc sa aplic la programul cu ... (vezi toată discuția)
Prin programul casa verde, mi-a fost aprobat dosarul de instalare. gabistanciu2015 gabistanciu2015 Prin programul CASA VERDE, mi-a fost aprobat dosarul de instalare panouri fotovoltaice, cu o firma agreata de program. Dupa un an de la instalare, ma suna ... (vezi toată discuția)