Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Am o problema
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Am o problema

Sunt angajata de pe data de 11.06.2019 iar pe data de 08.09.2019 am aflat ca sunt gravida daca lucrez pana la nastere pot sa intru in concediu decrestere copil?precizez ca inainte de a lucra am avut un ajutor social!astept raspuns
Care este data de nastere a copilului ?