Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Indemnizație copil
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Indemnizație copil

Buna ziua eu am lucrat din data de 8 octombrie 2017 pana pe data de 30 iunie ..dupa NU mai ai dus la muncă pt ca am eram însărcinată în 2 luni si m sarcina toxică...Nu am luat medical sau concediu ..Nu mai m-am dus...intrebarea mea este pot beneficia de prenatal??am 2 luni si jumatate de cand nu mai lucrez...multumesc
Buna ziua,
Contractul de munca in ce temei a incetat, v-ati dat demisia?
Cel mai bine intrebati la Casa de Asigurari de Sanatate.