avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 855 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Obligatii si drepturi ale primariei
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Obligatii si drepturi ale primariei

E legal sa nu-mi elibereze documente (o adeverinta de venit) de la primarie pe motivul neplatii impozitului (pe anul in curs)? Pentru neplata cresc majorări .

Alte discuții în legătură

Crestere penalitati la taxe si impozite locale lauricafl lauricafl \"De la 1 iulie, penalităţile şi majorările la taxele şi impozitele locale neplătite de cetăţeni cresc de la 0,1 la sută pe zi la 2 la sută pe ... (vezi toată discuția)
Impozit primarie an in curs iogi iogi Buna ziua . Am solicitat la Primaria de domiciliu o adeverinta ca nu am datorii la ei privind proiectul ''Casa Verde'' si nedumerirea mea este ca imi zice ... (vezi toată discuția)
Obtinere indemnizatie somaj Ardelut Ardelut Începând cu 1 Dec 2009 mi-am pierdut locul de muncă . Pentru obținerea ajutorului de șomaj mi se solicită , printre altele , o adeverință ... (vezi toată discuția)