Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Avocar stagiar caut avocat indrumator
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Avocar stagiar caut avocat indrumator

Bună ziua! Am promovat examenul de primire in profesia de avocat in august anul acesta si pentru moment mi-e teama ca nu-mi voi gasi un avocat indrumator. Exista site-uri in acest sens? S-a mai aflat cineva in aceasta situatie si poate impartasi propria experienta?
Puteți să-mi trimiteți un CV pe avalexandrutabrea@yahoo.com, parcă m-ar bate gândul să-mi iau stagiar!

Totodată, încercați pe cariere@juridice.ro, acolo găsiți societăți ce caută stagiari!
În cazul în care nu rezolvați căutați pe fb grupurile de avocati sunt unele cu câteva mii de membri,rezervate exclusiv av.Solicitati înscrierea apoi postati solicitarea sunt sanse mari sa fie cineva interesat.
Vă mulțumesc!