avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1804 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... subventie angajare persoana peste 45 ani
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

subventie angajare persoana peste 45 ani

in situatia in care am angajat o persoana in 2018 , care a implinit in 2019 varsta de 45 ani, putem solicita subventia pentru angajarea persoanelor de peste 45 ani?Multumesc.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:12, 25 Septembrie 2019
Gasiti detalii aici
[ link extern ]

[ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Subventie angajare Ioanax01 Ioanax01 Avem angajata o persoana de sex feminin din octombrie 2018 cu norma intreaga, in varsta de 44 ani care are in intretinere un copil cu handicap in varsta de 19 ... (vezi toată discuția)
Subventie pentru angajator aivilale aivilale Am angajat o persoana cu varsta de peste 45 de ani. Cum pot intra in posesia subventiei de la stat? (vezi toată discuția)
Subventie angajare ioanax05 ioanax05 Buna ziua, am angajat in 2018 o persoana in varsta de 44 ani.Acum a implinit 45 de ani, pot beneficia de subventie daca este inca angajata noastra?Multumesc. (vezi toată discuția)