Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... subventie angajare persoana peste 45 ani
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

subventie angajare persoana peste 45 ani

in situatia in care am angajat o persoana in 2018 , care a implinit in 2019 varsta de 45 ani, putem solicita subventia pentru angajarea persoanelor de peste 45 ani?Multumesc.
Gasiti detalii aici
[ link extern ]

[ link extern ] /