avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 502 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Calcul venit salarial
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Calcul venit salarial

Buna ziua! Pe luna august am avut lucrate 144 ore ( din care 7x12 ore au fost ture de noapte) si 72 ore de concediu de odihna.
Sunt încadrată cu salariu de 2080 lei iar in contract prevede spor de 25 % spor de noapte si 1 % spor de weekend.
As dori daca se poate care ar fi venitul meu net pe luna august? Multumesc
Ultima modificare: Vineri, 27 Septembrie 2019
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Biscuite otravit , utilizator 10:57, 27 Septembrie 2019
Cautati calculator salarii, si va lamureste defalcat!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua,recent am semnat un contract de munca cu baza 3000 ... Justme1701 Justme1701 Buna ziua,recent am semnat un contract de munca cu baza 3000 net,cu norma 8/40 saptamana dar cu program in ture 12/24-12/48,intrebarea mea este:De ce intr o ... (vezi toată discuția)
Cum se calculeaza sporul de noapte si plata concediului de odihna Marian1985 Marian1985 Vreau sa stiu cum se calculeaza plata concediului. Din cate stiu se obtine un rezultat din salariile din ultimele trei luni impartit la nr de zile lucrate si ... (vezi toată discuția)
Calcul corect salariu lucru la tura 12/24 si 12/48 alexmal alexmal Calcul corect salariu lucru la tura 12/24 si 12/48 Buna ziua! Va deranjez cu o intrebare legata de calculul corect al salariului intr-o companie cu ... (vezi toată discuția)