Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Calcul venit salarial
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Calcul venit salarial

Buna ziua! Pe luna august am avut lucrate 144 ore ( din care 7x12 ore au fost ture de noapte) si 72 ore de concediu de odihna.
Sunt încadrată cu salariu de 2080 lei iar in contract prevede spor de 25 % spor de noapte si 1 % spor de weekend.
As dori daca se poate care ar fi venitul meu net pe luna august? Multumesc
george-neagu, moderator
Cautati calculator salarii, si va lamureste defalcat!