Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie de invaliditate
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie de invaliditate

Dacă am 16ani lucrați un an șomaj și vreo cinci medical am rămas în jur de zece ani cum calculează cata pensie as primi
O să vedeți formula de calcul pe decizia de pensie, când o veți primi.