Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale cerere denumire pensiuni
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

cerere denumire pensiuni

buna seara,doresc sa mi da ti o adresa,sau ceva de unde sa ma inspir ptr o denumire de pensiune.multumesc
Buna seara,
incercati pe "goagal".
Introduceti "exemple nume pensiuni" si veti avea de unde sa alegeti:)
ramona.bosinceanu a scris:

Buna seara,
incercati pe "goagal".
Introduceti "exemple nume pensiuni" si veti avea de unde sa alegeti:)

Ce sa intelegem? Ca asta a fost o gluma?B-)
@Magnoliii- incearca la linkul urmator:[ link extern ] /
De cele mai multe ori pensiunile poarta numele proprietarului si / sau denumirea zonei sau a localitatii...
Pe linkul oferit de Mihai Grigore gasiti o sumedenie de astfel de exemple :)
ContSters24933, utilizator
va recomand pensiunea MIR din bran!
conditii excelente la preturi accesibile