avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1905 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Tichete vacanta
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Tichete vacanta

Dacă am plecat prin transfer la data de 01 septembrie, nu mai primesc tichete pe perioada lucrată de la.fostul loc de munca?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:24, 8 Octombrie 2019
In general, acestea se acorda proportional cu perioada lucrata ... verificati la nivelul fostului angajator ce este mentionat in procedura de acordare a acestora.
Ultima modificare: Marți, 8 Octombrie 2019
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Voucher vacanta Cata.ion Cata.ion Am lucrat intr o institutie publică pana pe 1 septembrie iar in data respectiva m am mutat in alta localitate, si de la primul loc de munca imi spune că ... (vezi toată discuția)
Recuperare bonuri de masa smeagull smeagull Buna ziua, angajatorul acorda bonuri de masa in avans. Un angajat demisionat, care primise bonuri in avans, a plecat fara sa isi faca lichidarea, si fara sa ... (vezi toată discuția)
Intrebare retinere bonuri Iulian iulian Iulian iulian Daca un angajat lipseste trei zile de la locul de munca pe motive medicale,angajatorul ii poate retine bonurile valorice pe toata luna ? (vezi toată discuția)