Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Tichete vacanta
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Tichete vacanta

Dacă am plecat prin transfer la data de 01 septembrie, nu mai primesc tichete pe perioada lucrată de la.fostul loc de munca?
In general, acestea se acorda proportional cu perioada lucrata ... verificati la nivelul fostului angajator ce este mentionat in procedura de acordare a acestora.
Cornel Vasile, Consilier juridic