Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Recomandare avocat
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Recomandare avocat

Buna dimineata !

As vrea sa vand un autovehicul care apartine unei firme al carei administrator unic sunt, unei persoane particulare (tot subsemnata) si as avea nevoie de consultanta juridica in aceasta privinta.

Ma puteti ajuta cu sfaturi legate de pasii pe care trebuie sa-i urmez sau recomandandu-mi un avocat specializat pe asemenea tranzactii ?

Cu multumiri anticipate,

Maria Popescu
uitati-va la consultanti, la cei care lucreaza mai mult in comercial.