Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Audit extern de catre un cabinet avocatura ?
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Audit extern de catre un cabinet avocatura ?

Buna ziua,
Lucrez intr-o instititie publica unde exista directie de audit intern. Avem un contract de asistenta juridica cu un cabinet de avocatura la care apelam cand se ivesc situatii complicate . Intrebarea este urmatoarea : Este legal ca dupa efectuarea lucrarilor, semnarea lor de catre conducerea institutiei si comunicarea actelor administrative catre solicitanti, cabinetul de avocatura sa solicite toate lucrarile serviciului pentru ca sa efectueze audit ?
ilinca60, utilizator