Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Cum aflu venitul net
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Cum aflu venitul net

Buna ziua,

Am de la ANAF pe o adeverinta de venit cu urmatoarele declaratii:
Data ultimei declaratii: 20.08.2019 , Venituri salariale sau asimilate salariilor , Realizat, Venit brut-lei: 568, Venit impozabil: 0, Impozit: 0
Data ultimei declaratii 25.09.2019
Venit brut: 5583, venit impozabil: 2189, Impozit: 220

Data ultimei declaratii: 18.10.2019 , Venit brut: 99, venit impozabil: 0, impozit: 0

Pe mine ma intereseaza veniturile nete pe lunile IULIE, AUGUST si SEPTEMBRIE.
Pe luna a 7-a nu are declaratii, ca nu a fost angajata.

Va multumesc!
dinosaurusttt, utilizator