Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate cit ma costa scoaterea contorului de lumina din casa ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

cit ma costa scoaterea contorului de lumina din casa in exterior

cit costa scoaterea contorului de lumina din casa in exterior
Discutati cu furnizorul/distribuitorul dvs., nu aveti voie sa umblati dvs. la el.
Este directiva europeana care obliga furnizorii de energie electrica sa reinstaleze contoarele in mod gratuit in exteriorul imobilului
La noi în localitate este în plină desfășurare acțiunea de scoaterea contoarelor pentru energia electrică dn apartamente pe casa scărilor. Interesați-vă dacă la dvs. în localitate nu se desfășoară o asemenea activitate.
am itrebat cit mar costa sa-l scota afara ei cei de la cez domnule nu sa-l scot eu
Pe mine nu m-a costat nimic, dumnealor au schimbat locul bransamentului si au tras cablu de alimentare de la noua pozitie a contorului la panoul de sigurante din casa ( locuiesc la casa) pe cheltuiala dumnealor.