Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Grupa a 2 a de munca de la 3 luni la 4 luni la an.
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Grupa a 2 a de munca de la 3 luni la 4 luni la an.

In ce stadiu se află decretul privind majorarea cu o lună a grupei a doua de pensionare?
Proiectul de lege adoptat se afla la promulgare la Presedintele tarii.