avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1408 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Agentie matrimoniala ce imi trebuie pentru deschidere?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Agentie matrimoniala ce imi trebuie pentru deschidere?

Buna ziua,

M-ar interesa daca pentru deschiderea unei agentii matrimoniale imi trebuie un certificat special pentru aceasta activitate sau o pot presta ca persoana fizica autorizata fara sa imi trebuiasca nimic. Va multumesc!

Alte discuții în legătură

Pfa romanesc cu punct de lucru in italia scarlat_ramona scarlat_ramona Buna ziua, sunt interesata sa deschid un magazin de produse alimentare in Italia, dar firma (PFA) sa o deschid in Romania. As dori sa stiu ce cod CAEN ar ... (vezi toată discuția)
Infiintare agentie matrimoniala BiancaRamona BiancaRamona Buna ziua. Daca ma poate ajuta cineva cu cateva informatii legate de ce autorizatii am nevoie pt a deschide o agentie matrimoniala (birou, nu site) si de unde ... (vezi toată discuția)
Sediu social - limite ... lvalics lvalics Buna, M-ar interesa la un sediu social, ce se poate face legal. Ce activitate (gen contabilitate, biroul directorului, angajati) in asa fel incat sa nu ... (vezi toată discuția)