Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Diurna externă la calculul pensiei de întreținere
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Diurna externă la calculul pensiei de întreținere

Bună ziua.
Este luată in considerare diurna externă in stabilirea pensiei alimentare pentru copii?
Manuela Rășină, administrator
ICCJ a stabilit că veniturile care au destinație specială,nu sunt luate în calcul la stabilirea pensiei de întreținere.