Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Popriri pe conturi
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Popriri pe conturi

Am 1 luna de cand lucrez si....CE SA FAC CU 2 MINORI IN CRESTRE?
CE FAC?!
Ma numesc Moldoveanu Draghici maria
Si acum am primit acest mesaj:
Stimate client,

Va informam ca in data de 05.11.2019 s-a instituit pe conturile dumneavoastra poprirea dispusa de catre BEJ IVAN TRAIAN DANIEL, cu numar dosar 1792/2014 primita de Raiffeisen Bank prin scrisoarea de instiintare 1792 la data de 03.10.2019 in suma de 4226.08 RON.

Pentru detalii suplimentare cu privire la poprire, va rugam sa contactati executorul BEJ IVAN TRAIAN DANIEL.

Cu stima,
Echipa Raiffeisen Bank.

Acest mesaj a fost generat automat. Va rugam sa nu raspundeti la acest email.

Ce sa fac?
Am lucrat la ARCTIC -GAESTI 2016-2018 SI AM AVUT POPRIRI...CEI DE ACOLO NUUU VOR SA-MI ZICA CU CE EXECUTORI....CE SA FAC??
Deja mi-au blocat conturile....din 2014/ pana alaltaieri nu stiam nimic.
VA ROG CE SA FAC????
Pai contactati executorul si incercati sa negociati cu el plata in rate, poate este de acord sa sisteze poprirea, Alta solutie nu aveti.
Mergeți la biroul executorului BEJ IVAN TRAIAN DANIEL,și propuneți să încheiați o plată eșalonată.