Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Drepturi Participant Revoluție
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Drepturi Participant Revoluție

Buna seara,
As dori sa stiu care sunt drepturile unui participant la Revoluție.. si ce tb facut..
Va multumesc
O seara buna
Vedeti
Legea nr. 341 din 12 iulie 2004 recunoştinţei pentru victoria Revoluţiei Române din Decembrie 1989, pentru revolta muncitorească anticomunistă de la Braşov din noiembrie 1987 şi pentru revolta muncitorească anticomunistă din Valea Jiului - Lupeni - august 1977
[ link extern ]
multumesc frumos, o zi buna