Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Încetare contract suspendat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Încetare contract suspendat

Este posibil sa incetezi un contract care este suspendat din cauza absențelor nemotivate mai devreme de incetarea suspendarii? Avem un contract suspendat pana pe data de 15 (ABSENTE nemotivate) si astăzi angajata si-a dat demisia . Cum trebuie procedat in revisal? Multumesc
In acest caz, operati incetarea supendarii si apoi incetarea c.i.m.