Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Eliberare certificat medico legal
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Eliberare certificat medico legal

Buna ziua.In urma unui scandal am avut mana rupta.Am fost la doctor au constatat ca am mana rupta mi au dat concediul medical pt 19zile.Au trecut mai mult de Au trecu 60 de zile de la incident.Mai pot scoate cerificat medico legal in baza acelui concediu medical si a fisei medicaleconstatoare ???

tanase_78, utilizator
Certificatul medico-legal constata starea de sanatate la data examinarii medicale de catre medicul legist.