Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Schimbare forma juridica societate -ITM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Schimbare forma juridica societate -ITM

Buna ziua. Societatea la care lucrez si-a schimbat forma juridica din SA in SRL. Am facut adresa catre ITM la care am anexat noul certificat de inregistrare, rezolutia ONRC si revisalul electronic cu noua forma juridica a societatii - SRL. Cei de la ITM nu au facut nici o modificare, deoarece când accesez site-ul lor, societatea apare tot SA. Ce procedura trebuie sa urmez ca ITM -ul sa faca modificarea? Multumesc.
Multumesc! Am rezolvat. Am depus adresa de informare cu privire la modificarea formei juridice, CUI vechi, CUI nou si fisierul rvs. Totul s-a întâmplat pe e-mail.
vera_ics, utilizator