Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... locurile de parcare !
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

locurile de parcare !

buna. in blocul unde locuiesc este si o societate comerciala .locuri de parcare , sunt foarte putine , cat este de ,,normal,,ca aceasta firma sa parcheze si sase masini ?aici nu se pot plati parcarile ! multumesc
Pentru analiza si eventual raspuns la obiect este necesar sa furnizati minimum d edate relevante
Daca locurile de parcare apartin primariei,acestea ,legal pot fi utilizate numai in baza unui contract de concesiune
Cine detine contract concesiune loc parcare are dreptul legal sa utilizeze respectivul loc
multumesc,sunt locuri de parcare pe marginea drumului , in fata si spatele blocului.nimeni nu detine contract concesiune ;