avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 829 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Tarif
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Tarif

Care este tariful unui avocat pentru găsirea hotararii de divort a mamei mele in arhiva, necunoscand numarul dosarului?
Cel mai recent răspuns: Avocat Tabrea Alexandru , Avocat 23:51, 23 Noiembrie 2019
Buna ziua,

Nu exista un tarif stabilit. Fiecare avocat isi stabileste onorariul sau il stabileste/negociaza impreuna cu clientul.
Onorariile sunt confidențiale, întrebați direct avocatul pe care-l alegeți să vă ajute în demers!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cand ia sfarsit vacanta avocatilor ? Zechino Zechino Buna ziua ! Ma intereseaza, daca sunteti amabili, cand se termina vacanta avocatilor. Si as avea si o a doua intrebare - daca aveti idee care este onorariul ... (vezi toată discuția)
Divort Doru Florentin Doru Florentin As vrea sa stiu cam care este onorariul de avocat și cheltuieli aferente unui divorț cu un copil minor. (vezi toată discuția)
Onorariu avocat burgcrist burgcrist Buna ziua, Imi puteti spune va rog frumos cit este un onorariu acceptabil (mediu ca si tarif) pentru aparare intr-un proces penal? Am inteles ca se negociaza ... (vezi toată discuția)