Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Tarif
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Tarif

Care este tariful unui avocat pentru găsirea hotararii de divort a mamei mele in arhiva, necunoscand numarul dosarului?
Buna ziua,

Nu exista un tarif stabilit. Fiecare avocat isi stabileste onorariul sau il stabileste/negociaza impreuna cu clientul.
Onorariile sunt confidențiale, întrebați direct avocatul pe care-l alegeți să vă ajute în demers!