avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1252 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... incetare servicii
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

incetare servicii

Buna ziua! Am facut cerere de reziliere a abonamentului de telefonie mobila Telekom, persoana juridica, pe data de 19.09.2019, iar abia pe data de 10.10.2019 am primit mail cu nr de inregistrare al cererii de reziliere si cu instiintarea ca in 30 de zile inceteaza contractul. Insa, nici pana in prezent nu a fost reziliat abonamentul. Cum pot obtine rezilierea acestui abonament?

Alte discuții în legătură

Incetare servicii AlbertCaf AlbertCaf Buna ziua! Am facut cerere de reziliere a abonamentului de telefonie mobila Telekom, persoana juridica, pe data de 19.09.2019, iar abia pe data de 10.10.2019 ... (vezi toată discuția)
Reziliere abonament AlbertCaf AlbertCaf Buna ziua! Am facut cerere de reziliere a abonamentului de telefonie mobila Telekom, persoana juridica, pe data de 19.09.2019, iar abia pe data de 10.10.2019 ... (vezi toată discuția)
Probleme reziliere contract telekom danmarianpopescu danmarianpopescu In data de 22.10.2014 am facut cerere intr-un magazin Germanos de rezilere contract, cerere inregistrata si stampilata de ambele parti . Mentionez ca perioada ... (vezi toată discuția)